Jako rodzinna firma handlowa o kilkunastoletniej historii działalności wyznaczamy sobie jasne cele 

oraz działamy zgodnie z określonym systemem wartości biznesowych i społecznych. Jesteśmy dumni,

że możemy współpracować już z ponad 200 księgarniami, sklepami papierniczymi, antykwariatami 

oraz bibliotekami. Cenimy sobie bardzo wysoko okazane nam zaufanie i chcemy je stale podtrzymywać.

Nasze cele

Chcemy upowszechniać usługę CoLibri w Polsce, w ścisłej współpracy z księgarniami, sklepami papierniczymi oraz antykwariatami, myśląc i działając perspektywicznie, długoterminowo. Pragniemy funkcjonować tak, aby rozwijając swoją działalność i zwiększając dochody zawsze uwzględniać cele biznesowe oraz interesy naszych partnerów. Chcemy także wspierać czytelnictwo, dobrze pojętą modę na czytanie a także ochronę zbiorów książkowych - zarówno tych publicznych, jak i prywatnych.

Nasze wartości

Wiemy, że działanie etyczne w biznesie, nie oparte wyłącznie na maksymalizacji zysku, może oznaczać dłuższą drogę do sukcesu komercyjnego, jednak jesteśmy przekonani, że tylko taki sposób myślenia i działania tworzy relacje biznesowe i społeczne oparte na szacunku, zaufaniu i wspólnym dobrobycie.

 

Stosujemy takie same standardy wobec siebie, jak i wobec naszych współpracowników. Płacimy na czas nasze zobowiązania i tego samego wymagamy od innych.

Jesteśmy uczciwym partnerem handlowym, prowadzącym przejrzystą i stabilną politykę cenową, stwarzając tym samym przewidywalną perspektywę dochodów dla firm, z którymi pracujemy.

 

Wyznajemy prostą zasadę, że nasz sukces biznesowy ściśle współzależy od Waszego sukcesu.

Wspomagamy Was marketingowo w takim zakresie, na jaki tylko pozwala nasz budżet, poprzez promowanie Waszej działalności na Facebooku, budowaniu rozpoznawalności marki CoLibri, oraz dzieleniu się swoim doświadczeniem, projektami ulotek, plakatów i wszelkich innych materiałów reklamowych.

Chcemy chronić środowisko naturalne w maksymalnym możliwym zakresie, zgodnie z wszelkimi przepisami prawa krajowego i europejskiego.

 

Od roku 2020 okładki CoLibri są produkowane w 30% z trzciny cukrowej, a w perspektywie kilku lat udział zielonego polietylenu w składzie surowcowym okładek CoLibri ma być stopniowo zwiększany.

MENU
KONTAKT

Tomaco-Intro sp. z o.o.

kontakt@colibrisystem.pl
ul. Krasickiego 108
97-500 Radomsko

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017 Tomaco-Intro sp z o.o.

System CoLibri - twórz idealne okładki na podręczniki, okładki na książki, okładki na zeszyty. Najwyższej jakości folie do okładania podręczników, folie do okładania książek.